Haber

Başkan Altay’dan Konyalılara ‘güven’ teşekkürü

KONYA (İGFA) –Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cumhurbaşkanlığı seçimi ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerinin ikinci tip olmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ülke olarak yaşadığımız seçim sürecinde ikinci cinsiyet seçiminin iki hafta sonra yapılacağını hatırlatan Önder Altay, “Milletimizin birinci tercihi başımızdadır. Pazar günü yapılan seçim sonuçları milletimizin en yüksek oyu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti’ye ve Cumhur İttifakı’na vererek güvenini göstermiştir. Her iki kişiden biri Cumhurbaşkanımıza oy verdi ve Cumhur İttifakımız Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çoğunluğu elde etti. Başta Konyalı hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimize demokratik tercihlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.”

Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyerek, önceki dönemde görev yapan milletvekilleri, milletvekili adayları, örgüt üyeleri, YSK yetkilileri, sandık görevlileri ve emeği geçen herkese teşekkür eden Önder Altay, “Seçilen meslektaşlarımıza başarılar diliyorum. Yeni dönemde milletvekili olarak. Tanrı kutsasın. 28 Mayıs’ta Türk Asrı için yeniden sandığa giderek Cumhurbaşkanımıza destek olacağız ve bunun için daha çok çalışacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu